Butik çalışmaları da bünyesinde yürüten Mata Mimarlık Mağaza sektörü başta olmak üzere Hastane, Eğitim kurumları, Otel, Sinema salonları, Restoran ve Ofis gibi çalışma alanlarına hayranlık uyandıran güzellikler katar.

Fabrika binaları, Endüstriyel yapılar, Soğuk hava depoları ve Antrepo yapıları gibi firma ihtiyaçlarını lokasyon, ar-ge ve uygun fizibilite çalışmaları ile günün ruhunu yansıtır.

Sağlık ve güvenlikte eksiksiz olarak karşılayan Mata Mimarlık proje tesliminden sonra da karşılaşılacak her türlü sorunu uzman kadrosuyla anında çözüme kavuşturur.

Dürüst ve güven veren çalışma politikası ile sektöründe örnek teşkil eden Mata Mimarlık taahhüt ettiği üzere üstlendiği projeleri istenilen kalite ve zamanda teslim eder.

Yanı sıra Mata Mimarlık bakım ve onarım talebinde bulunan müşterilerine Türkiye genelinde uzman teknik servis kadroları ile en kısa sürede cevap olacak şekilde hizmet verir.

Proje tesliminden sonra da işin sorumluluğunu alıp yaşanacak olan her türlü problemi hiç geciktirmeden çözüme kavuşturur.

Mata Mimarlık olarak en büyük gururumuz teslim ettiğimiz her projede müşterimizin memnuniyetini görmemizdir.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ve kalite anlayışını ön koşul olarak benimseyen Mata Mimarlık, bünyesindeki çalışma alanlarından birisi olan Gayrimenkul ve Taahhüt işlerini büyük bir tecrübe ve özveri ile yapmaktadır.

Anadolu geleneksel mimarisi ve modern yenilikçi mimariyi gerektiğinde ayrı ayrı gerektiğinde ise Anadolu zarafetine modern estetiği sentezleyerek müşterisinin huzur içinde yaşayacağı yapılar inşa eder.

Konut sektöründe hem kat karşılığı hem de kendi yatırımları ile faaliyet yürüten Mata Mimarlık, uzman mimar kadrosuyla hizmet vermektedir.

Kendisine var olan ile yetinmeyi değil sürekli yaratıcılık ve üreticiliği ilke edinen Mata Mimarlık kendi uzman mimar kadrosu ile birçok butik ve konsept projeye bizzat can vermiştir.

Mata Mimarlık aynı zamanda uzun yıllardır dünya genelinde mağaza ağı kuran ya da franchising sistemi ile çalışan markaların proje-konseptlerine sadık kalarak en uygun ve en kaliteli hizmeti vermektedir.

Özellikle mağazacılık alanında günümüzün trendi olan konsept mağazacılık sistemine geçiş yapan müşterilerine sektörel faktörleri göz önüne alarak en verimli projeler üretir.

Bu güne kadar bitirdiği her proje ile sektörde büyük güven kazanan Mata Mimarlık dünyaca bilinirliği olan büyük markaların tercihi olmaya devam ediyor.