MATA MİMARLIK

Mata Mimarlık uzun yıllar boyunca yurt içi ve yurt dışındaki birçok projede imzası bulunan yenilikçi dünya görüşüne sahip ve uyumlu çalışma ilkesini paylaşan mimarlar tarafından 2009 yılında kurulmuştur.

Sektörde büyük güven kazanan ve tecrübeleriyle isim yapmış olan mimarların kurduğu Mata Mimarlık ilk yıllardan itibaren hem dünyanın hem de Türkiye’nin büyük markalarının ilgisini kazanmıştır.Mata Mimarlık modern ve yaratıcı çalışmaları ile göz doldururken sektördeki yerini de kısa sürede ciddi bir konuma taşımıştır.

Kalite belgelerimiz için aşağıdaki iconlara tıklayabilirsiniz.

Mata Mimarlık ilkeli ve dürüst çalışma politikası ile sektörde kalitenin simgesi olmaya devam ediyor.

Mata Mimarlık olarak projelerini sunan kişi ya da firmalara, parasal hesaplardan önce uzun yıllara dayanacak iş ortaklığı ve dostlukları hedefleyerek yaklaşıyoruz.

Mata Mimarlık uluslararası iş-çalışma normlarını esas alır, katıldığı her projeye büyük saygı ve ciddiyetle yaklaşır. İşin kalitesini, çalışanlarının güvenliğini ve müşterisinin memnuniyetini birbirinden ayırmadan, hiç taviz vermeden bir bütün olarak kabul eder.

Yurt içinde ve yurt dışında iş gücünü hem uygun hem de dürüst bir çalışma politikası ile yöneterek istihdama yardımcı olmayı amaçlar.

Mata Mimarlık uzun yıllar boyunca çeşitli kurumsal firmalarda, Türkiye geneli ve Dünyanın birçok bölgesinde büyük projelere imza atan genç-dinamik, profesyonel bir kadro tarafından kurulmuş, özverili ve yenilikçi çalışma prensipleri ile kalitede zirveyi hedeflemiştir.

Mağaza dekorasyon alanında uzun yıllar ciddi ve başarılı çalışmaları ile sektördeki yerini daha da pekiştiren Mata Mimarlık ‘’Şeffaflık ve Dürüstlük’’ kavramlarını en önemli iş prensipleri olarak kabul ediyor.

Mata Mimarlık projeyi tasarım aşamasında her yönüyle çözümlüyor, uygulama aşamasında hızlı ve etkin bir şantiye organizasyonu ile çalışıyor.

video-img

Talep edilen bir işe salt ‘’Müşteri-iş bitirme-kazanç sağlama’’ anlayışı ile yaklaşmak yanlış ve zararlıdır.

YÖNETİM POLİTİKAMIZ


MATA MİMARLIK TASARIM İNŞAAT TURİZM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. HEDEFİ;

Yüklendiği işleri kriterlere, yürürlükteki mevzuat, şartname ve standartlara uygun olarak, öngörülen sürede kaliteli, çevreye duyarlı, mesleki sağlık ve güvenlik şartlarını göz ardı etmeden, karlı bir şekilde gerçekleştirmektir.

MATA MİMARLIK TASARIM İNŞAAT TURİZM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. YÖNETİM SİSTEMİNİN AMACI;

Yürürlükteki kanun ve yönetmelikler çerçevesinde, çevre, mesleki sağlık ve güvenlik ile ilgili tehlikelerin tanımlanması, gerekli risk analizlerinin yapılarak tehlikeyi kaynağında önlemek ve sürekli olarak çevre, can ve mal güvenliğini tehlikeye atabilecek durumları minimize ederek çevrenin korunması, kirlenmenin önlenmesi ve kalite, çevre, mesleki sağlık ve güvenlik yönetim sistemlerinin sürekli iyileştirilmesidir.

MATA MİMARLIK

Tasarım İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti. üst yönetimi bu amacı gerçekleştirmek üzere;
 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerinin bu günkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını sistematik bir şekilde yönetim sistemi içerisinde değerlendirilmesini ve bu ihtiyaç beklentilerin müşteri memnuniyetini sağlama noktasında mutlak bir değer olarak görülmesini

 • Sürekli Eğitim

  Kalite, Çevre, Mesleki Sağlık ve Güvenlik konularında iyileştirme yapmak üzere, çalışanlarının bilinçlenmesi için eğitim ihtiyaçlarının planlanmasını ve verilmesini,

 • Güncel Teknoloji

  Teknolojik gelişmeleri de takip ederek, proje faaliyet alanlarında uygun çalışma ortamına yönelik sistemlerin kurulmasına,

 • Çevreci yaklaşım

  İnsan ve çevre sağlığına uygun kaliteli malzeme ve teçhizat seçiminin sağlanmasına,

 • Geri Dönüşüm Öncelikli

  Malzeme Geliştirme Ve Kaplama Teknolojileri ve alt yapı üst yapı inşaat taahhüt faaliyetlerinde doğal kaynak kullanımının optimum seviyede tutulması ve geri dönüşümün desteklenmesini,

 • Hedef Odaklılık

  Bu politikaların üst yönetim tarafından gözden geçirilmesini, Taahhüt etmektedir.